Sale Konferencyjne

Zapraszamy do skorzystania z naszych dwóch sal konferencyjnych, które idealnie nadają się na różnego rodzaju wydarzenia biznesowe i spotkania.
Nasza mniejsza sala zapewnia kameralną atmosferę dla bardziej intymnych spotkań, podczas gdy większa sala pomieści większe grupy, zapewniając profesjonalne i komfortowe warunki.
Niezależnie od potrzeb, nasze sale konferencyjne są wyposażone w niezbędną infrastrukturę techniczną, aby zapewnić sukces Twojego wydarzenia.

 

Zobacz jeszcze

Sample title

Imprezy Okolicznościowe

posiadamy bogate doświadczenie w organizowaniu różnorodnych przyjęć okolicznościowych, takich jak: imieniny, urodziny, jubileusze, chrzciny, komunie i imprezy integracyjne.
Zawsze staramy się, aby każde przyjęcie było niezapomniane i usatysfakcjonowało zarówno Państwa, jak i Państwa gości.
Rozumiemy, że każde wydarzenie jest wyjątkowe, dlatego cena naszych usług jest elastyczna i zależy od wybranego przez państwa menu i charakteru przyjęcia.
Chętnie spotkamy się by omówić indywidualne preferencje i zaproponować rozwiązania kulinarne pasujące do państwa wydarzenia.

Sample title

Katering

Jeżeli organizują Państwo przyjęcie okolicznościowe i potrzebujecie kogoś kto przygotuje menu, przywiezie je na miejsce wydarzenia i ponadto obsłuży Waszych gości to świetnie trafiliście.
Hotel Ewka oferuje swoim gościom catering z dowozem i obsługą na miejscu przyjęcia.
Bez względu czy jest to przyjęcie na sali, we wiacie czy na Waszym podwórku.
Ceny ustalamy indywidualnie.
Zapraszamy